• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/celebi.ozturk.9
Site Haritası
ŞİİR KLİBİ
 
               ÇELEBİ ÖZTÜRKRESMİ WEB SİTE    
                                                                           

   

Ozan Leylican'a ödülünü Çelebi Öztürk verdi.

 Edebiyatın, sanatın, kültürün ve aktüel konuların konuşulduğu, şiirlerin okunduğu etkinliklerine devam eden Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliğinin gelenekselleşmiş Cumartesi toplantılarından biri daha 13 Şubat 2016 tarihinde İLESAM Kültür Evinde gerçekleştirildi.

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız’ın yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan program, Mustafa Akgün’ün “Hayme Ana ve Ertuğrul Gazi “ konusunu anlatması ile devam etti.

Mustafa Akgün’e katılımlarından dolayı İLESAM Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay tarafından bir “Teşekkür Belgesi” takdim edildi.

Etkinliğin ikinci yarısını oluşturan Şiir Dinletisi Durak Turan Düz tarafından sunuldu.

Program akabinde 18. Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışmasında "Şiire Üstün Hizmet Ödülü" nü hak eden Leyla Yıldırım'a ödülü Çelebi Öztürk tarafından verilirken; "Şiire Sevgi Şaire Saygı Ödülü"nü kazanan Müzeyyen Keskin'e ödülü İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız tarafından verildi. Ayrıca Müzeyyen Keskin, Leyla Yıldırım'a bir sepet Amasya elması da takdim etti.

       

İLESAM çatısı altında güzel bir Cumartesi etkinliği daha yüreklerdeki yeri aldı.

İLESAM Şiir Dinletilerimize şiire, sanata ve kültüre gönül veren herkesi- üyemiz olsun veya olmasın-bekliyoruz. Unutmayın!

HABER METNİ: Sibel Unur Özdemir
FOTOĞRAFLAR: Sibel Unur Özdemir-Orhan Vergili

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
945 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın